Версія для слабозорих

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Open menu

Меню

Open menu

Посилання

 

gerb12

header logo

ukc

 

НАШ QR-кодqrcode

Вхід на сайт

ШколаПерша черга «Шпанівського ліцею» введена в експлуатацію 1-го лютого 2010 року. У 2012 році введена в експлуатацію їдальня, яка повністю забезпечена сучасним обладнанням. 10 лютого 2015 року введена в дію друга черга закладу. На сьогодні будівництво ліцею завершено повністю, розрахований на 550 учнівських місць. 01 лютого 2019 року заклад реорганізовано у опорний заклад «Шпанівський ліцей» до якого ввійшло три філії: Ходоська гімназія, Хотинська початкова школа та Маложитинська початкова школа. У червні 2019 року завершено будівництво футбольного поля з штучним покриттям.

На даний час в опорному закладі «Шпанівський ліцей»  навчається 525 дітей, з них 435 учнів 1 – 11 класів, 90 вихованців дошкільного підрозділу. У шкільному підрозділі працює 21 клас, у дошкільному – 4 групи (2 групи дітей старшого дошкільного віку, 1 група середнього та одна група молодшого віку).

У 2018-2019н.р. було організовано три перші класи у кількості 64 учні, які працювали за програмою НУШ.

Основна діяльність опорного закладу «Шпанівський ліцей» спрямована на створення умов для реалізації Законів України «Про освіту»,  «Про загальну середню освіту», «Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти», «Державного стандарту початкової освіти»,  «Положення про загальноосвітній навчальний заклад», власного Статуту та інших нормативних документів.

На кожній сходинці забезпечується Державний стандарт, здійснюється  теоретична і практична підготовка з дисциплін навчального плану з метою максимального розвитку інтелекту, загальної культури, творчих можливостей, фізичного й морального здоров'я.

Початкова школа забезпечує становлення особистості дитини, її інтелектуальний, соціальний і фізичний розвиток. Пріоритетом у початкових класах школи є розвиваючі форми і методи навчання.

Основна школа дає базову освіту, що є фундаментом загальноосвітньої підготовки дітей. Система освіти в школі складалася з трьох освітніх рівнів: початкова школа – 4 роки; основна - 5 років; старша – 2 роки.

Школа2

Управління закладом спрямовує свою діяльність на здійснення державної політики в галузі освіти, збереження кількісних і якісних параметрів мережі, створення належних умов для навчання і виховання учнів, удосконалення змісту навчально-виховного процесу, упровадження нових освітніх технологій, розвиток здібностей дітей і підлітків.

Керівництво, підвищення якості та ефективності внутрішньошкільного управління забезпечуєтьсяся документами планування роботи: перспективним, річним, робочим навчальним, місячним та тижневим планами.

Принцип доцільності й оперативності прийняття управлінських рішень адміністрації базується на аналітичних даних, отриманих у ході внутрішньошкільного контролю.

Адміністрацією постійно проводяться консультації та спільний розгляд  питань з такими структурними підрозділами закладу, як Рада школи, батьківський комітет, профспілковий комітет.

 

Календар

Липень 2024
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Погода

Погода

Copyright © 2024 ОЗ "Шпанівський ліцей" Rights Reserved.